ماساژور لاغری پروانه ای اصل

ماساژور لاغری پروانه ای اصل

فروشگاه اينترنتي » لاغری و ورزشی»همه محصولات » ماساژور لاغری پروانه ای اصل


لاغری شکم و پهلوها با ماساژور لاغری پروانه ای Butterfly ABS با ۶ برنامه مختلف ویبره و ماساژ دارای تاییدیه از وزارت بهداشت اروپا

ماساژور لاغری پروانه ای

۶ برنامه مختلف ماساژ

فروم دهی عضلات شل شده بدن

کوچک و قابل حمل

داراي تاييديه CE اروپا

 سیستم دستگاه در واقع یک شبیه ساز ورزش است که با فرکانسي نزديک به فرکانس صوت فرمان مغز را برای عضلات شبیه سازی می كند.این عمل باعث شده تا عضله منقبض و منبسط شود. براثر  این انقباض وانبساط سوخت و ساز عضلات بالا رفته و چربی مصرف می شود.از آنجا که این سيستم یک طرفه بوده يعني فقط فرمان انقباض را دستگاه  صادر می کند و انبساط عضله توسط مغز انجام می گیرد باعث می شود تا یک رابطه بین مغز، کبد،عضله و دستگاه ایجاد شود که مغز به کبد فرمان می دهد تا اسید آمينه آزاد کنـد. این عامل باعث می شود تا چربی و کلسترول تبدیل به گلوکز شده و به مصرف سوخت و ساز بدن برسد.بنابراین شما تمامی علایم طبیعی ورزش مانند خستگی، تعریق، شادابی، پس از ورزش را در عضلات خود احساس می کنيد.ازمزیت های این دستگاه اين است که نيروی وارده بر عضله در هنگام استفاده ازاین سيستم مانند ورزش معمولی در عضلات دیگر تقسیم نمی شود و فقط همان عضله مورد نظـر را تحريک می کند.بنابراین تعداد دفعات تکرار این عمل بسیار بیشتر از ورزش خواهد بود.دیگر احتیاجی به ورزش های خسته کننده ندارید تا وزن خود را کاهش دهید.

 قیمت محصول اصل با گارانتی : ۱۷۰۰۰ تومان (ارزانترین در ایران)

با گارانتی تعویض و برگشت تا ۷۲ ساعت

buyb

با این ماساژور تمامی ویژکی های ورزش شبیه سازی شده و مثل ورزش خستگی، تعرق، شادابی و … را احساس خواهید کرد. یک ویژگی جالبی که این دستگاه دارد نیرویی که به عضله هنگام استفاده از دستگاه ایجاد می شود مانند ورزش معمولی بین بیقه عضله ها تقسیم نمی شود و فقط همان عضله مورد تحریک قرار می گیرد به همین خاطر تکرار در ان از ورزش کردن مناسب تر خواهد بود.

مختصری از قابليت های اين دستگاه:

فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی

قابليت ماساژ و ريلكسيشن

بالا كشيدن سينه در خانمها

لاغری موضعی

ماساژور لاغری پروانه ای butter fly abs

ماساژور برقی بدن برای لاغری توسط ویبره برای از بین بردن چربی های موضعی برای تناسب اندام

صد در صد موثر بدون زحمت و دردسر، با ۶ برنامه مختلف برای ماساژ

تایید شده توسط ای، استفاده بسیار راحت، کوچک و قابل حمل وسیله جدبد بهداشت و سلامت

این ماساژور لاغری یک شبیه ساز ورزش برای شماست، ماساژور لاغری پروانه ای با فرکانس صوت به مغز فرمان داده و آن را شبیه سازی مس کند و علائم آن نیز مانند ورزش می ماند

تفاوت این دستگاه با ورزش در این می باشد که در ورزش چنـدین عضـله منقبض و منبسط می شود تا یک عضله نتیجه اصلی را بگیرد. مثل عمل دراز نشـست که در این عمل عضلات پشت ران، روی ران، گردن و غیـره تحت الشـعاع قرار می گیرد تا در نهایت عضله شکم نتیجه مطلوب را دریافت کنداما دستگاه  ،،،ماساژور پروانه ای ایـن قابلیت را دارد که با اعمال نیرو فقـط بر روی عضله شکم آن را به اندازه دلخواه در بیاورد.

شما با ماساژور پروانه ای دیگر نیاز به خرید ماساژورهای مختلف ، دستگاههای لاغری و گن ها و محصولات مخصوص فرم دهی سینه در خانم ها را نیاز نخواهید داشت چراکه ماساژور پروانه ای قابلیت انجام تمام آنها را با بهترین کیفیت دارا میباشد.

استفاده بسيار آسان

فرم دهي عضلات شل شده و آتروفي

قابليت ماساژ و ريلكسيشن

ویژگی های ماساژور پروانه ای :

دستگاه ماساژور ولاغرکننده پروانه ای

Butterfly Massager

دارای ۶ برنامه مختلف ماساژ

ابعاد:(cm1 * 4.3cm*  ۵٫۵cm)

وزن:۳۰ گرم

کارکرد با دو باطری ساعتی (در پک قرار داده شده)

کوچک و قابل حمل

دارای تاییدیه CE

سفت کننده و لاغر کننده عضلات شکم ، رانها و بازو

افزایش سوخت و ساز بدن

تبدیل چربی و کلسترول به گلوکز و مصرف در سوخت و ساز بدن

دارای پکیجینگ

 قیمت محصول اصل با گارانتی : ۱۷۰۰۰ تومان (ارزانترین در ایران)

با گارانتی تعویض و برگشت تا ۷۲ ساعت

ماساژور لاغری پروانه ای اصل
, , , , , , , , , , ,