چراغ قوه تک لایت با برد ۲ کیلومتر

چراغ قوه تک لایت با برد ۲ کیلومتر

فروشگاه اينترنتي » انواع چراغ قوه»لوازم سفر»لوازم شخصی»لوازم شکار » چراغ قوه تک لایت با برد ۲ کیلومتر


چراغ قوه تک لایت با برد ۲ کیلومتر

چراغ قوه یک وسیله کاربردی جذاب و جزء ملزومات ضروری در هنگام سفر ، طبیعت گردی ،تفریح ،کوهنوردی ، شکار و یا در حوادث غیرمترقبه می باشد . اگر کلمه چراغ قوه را بخواهیم تعریف کنیم در واقع یک منبع نور سیار، در مکان هایی است که هیچ منبع نوری وجود ندارد . كه هم موارد مصرف خانگي و هم تخصصي دارد .

اگر دنبال یک چراغ قوه بسیار قوی و پرنور با زوم دهی فوق العاده می گردید ما برای شما چراغ قوه تک لایت را پیشنهاد می دهیم:

خرید چراغ قوه پلیسی تک لایت

چراغ قوه پلیسی زوم دار تک لایت، محصولی است مدرن و با طراحی خلاقانه ، زیبا و بسیار کاربردی است . چراغ قوه ای با قابلیت زوم دهی بالا  که با استفاده از آن می توانید نور را بر یک نقطه متمرکز کنید و یا اینکه شعاع نوری رابیشتر کنید.

 

قیمت:۱۹۰۰۰

این چراغ قوه به دلیل افزایش طول دید تا ۵ مایل و قابلیت زوم بالا و مقاوم بودن توسط پلیس، مامورین نجات، نگهبانان، تیم های جستجو، مأموران آتش نشانی، پرسنل نیروی انتظامی و…استفاده می شود.

چراغ قوه تک لایت با بدنه ی فلزی و به رنگ مشکی است این چراغ قوه بی نظیر داری ۵ حالت نوری شامل نور  قوی ، متوسط ، ضعیف ، فلشر و چشمک زن و بسیار مقاوم در برابر آب جوش و یخ است.

این چراغ قوه با ۳ عدد باتری نیم ۱٫۵ تا ۵ مایل برد دارد وسیله ای مناسب برای گردش در جنگل و اکتشافات می باشد .و طول دید شما را در جاهای تاریک بیشتر می کند.

چراغ قوه زوم دار پلیسی با طراحی منحصر به فرد و فوق العاده محکم در برابر وضعیت آب وهوایی گرما و سرما بسیار مقاوم می باشد .و بسیار سبک وجمع وجور است در مسافرت ها جای کمی می گیرد.

این چراغ قوه ۲۲برابر پرنورتر و درخشنده تر ازچراغ قوه های معمولی است دلیل درخشندگی فوق العاده این محصول ، قرار گرفتن یک چراغ ال ای دی در درون چراغ قوه است و شیشه درون این چراغ قوه یک شیشه  که می باشد و باتری را بهینه و کم مصرف می کند.نگران خالی شدن باتری در نیمه راه نباشید.

ویژگی های چراغ قوه تک لایت

با بدنه فلزی

رنگ: مشکی
۲۲ برابر روشن تر از چراغ قوه های معمولی

قابل تنظیم به  ۵ حالت قوی ، متوسط ، ضعیف ، فلشر و چشمک زن
برد: ۵ مایل
دارای عدسی جهت افزایش و یا کاهش شعاع نور (قابلیت زوم)
کارکرد با سه باتری نیم قلمی
مقاوم در برابر آب جوش و یخ
طراحی منحصر به فرد
بسیار سبک، کوچک و جمع و جور
فوق العاده محکم و مقاوم
امکان کارکرد در بدترین وضعیت آب و هوایی
دارای نوری درخشنده
مصرف بسیار پایین
بسیار کم حجم جهت به همراه داشتن در هر مکان

چراغ قوه تک لایت با برد ۲ کیلومتر
, , , , , , , , ,