خرید ارزان قیمت نوار چسب فلکس تیپ ضد آب flex tape

خرید ارزان قیمت نوار چسب فلکس تیپ ضد آب flex tape

فروشگاه اينترنتي » ابزار آلات»دسته‌بندی نشده » خرید ارزان قیمت نوار چسب فلکس تیپ ضد آب flex tape


چسب فلکس تیپ ضد آب با کیفیت عالی، خرید به قیمت ارزان برای انواع سطوح با چسبندگی شگفت آور انعطاف پذیری بسیار بالا، قابل استفاده در هرنوع شرایط آب و هوایی ،مقاوم در برابر نور خورشید ،آب ،یخبندان،چسبflex tape قابل استفاده برای سطوح انواع شیشه ،پلاستیک ، پارچه ،سنگ،بتن و…

 

 

 

 

چسب فلکس تیپ ضد آب :

 

چسب فلکس تیپ flex tape بهترین نوع چسب ضد آب با کیفیت فوق العاده بالا برای هر چیزی که نیاز به تعمیر داشته باشد می تواند بسیار کارآمد باشد.

این چسب فوق العاده قوی با چسبندگی شگفت انگیز سالیان سال است در سراسر دنیا استفاده می شود و طرفدار بسیار زیادی هم دارد.

 

 

 

قیمت:۱۶۸۰۰

 

 

با این چسب می توانید هرنوع درز و شکافی را بپوشانید این چسب در برابر هر نوع جو آب و هوایی بسیار مقاوم است.

بهپترین چسب بادوام و قوی که هم درگرمای نور خورشید و هم  هوای سرد و یخبندان کارآیی خود را حفظ می کند بی شک چسب فلکس تیپ ضدآب است  و بر روی انواع اشیا ازجمله شیشه ،چوب ، سنگ ، و غیره..قابلیت چسبندگی فوق العاده ای دارد .

 

 

 

 

چسب فلکس تیپ با کیفیت کاملاً تضمینی می تواند یکی از کاربردی ترین محصولات در خانه ی شما باشد با این چسب می توانید به تعمیر انواع سطوح بپردازید بدون اینکه هزینه اضافی پرداخت کنید  این چسب را میتوان  روی سنگ ،سرامیک  ،بتن ،آلومینیم ،سقف ،سیمان ،انواع پارچه ،انواع اشیا، پرسلن،فایبر گلاس، پلاستیکی استفاده کرد.

 

از آنجایی این چسب بسیار محکم و مقاوم است برای اینکه از این گفته اطمینان حاصل کنید چسب فلکس تیپ را روی یک وزنه سنگین بچسبانید و آن را به سمت بالا بکشید در این صورت خواهید دید که این چسب قابلیت های بسیاری دارد.

 

این چسب در شرایط آب هوایی  مختلف هیچگونه تغییری در کیفیت و چسبندگی خود ایجاد نمی کند از این چسب می تواتید در زیرآب هم استفاده کنید به خصوص برای لوله های پلاستیکی بسیار کاربردی است.

 

 

 

این چسب ضد نشت بوده و می تواند شکاف و سوراخ های ایجاده شده بر روی سقف را هم تعمیر کندبا داشتن این چسب در منزل ،محیط کار،ماشین ،مسافرت یک همراه مطمئن را نزد خود داشته باشید.

 

خصوصیات ممتازی که این چسب را از چسب های معمولی جدا می کند:

 

کاملاً ضد آب

انعطاف پذیر و قابل استفاده روی انواع سطوح سرد و گرم

تعمیر انواع لوله های پلاستیکی

استفاده روی سقف ، سیمان، بتن ،سرامیک،کاشی ،انواع اشیاء

چسب ضدنشت برای شکاف ها و درزها

چسب فلکس تیپ با کیفیت عالی

فلکس تیپ اورجینال با چسبندگی فوق العاده قوی

مقاوم درمقابل نور خورشید

قابل استفاده در زیر آب

عرضه با قیمت ارزان

 

 

چسب رفلکس با پهنایی برای پوشاندن و اتصال درزهای بزرگ و کوچک کارآیی بالایی دارد این چسب در برابر حرارت هم مقاوم است شما می توانید با خرید این چسب از فروشگاههای معتبر از اصل و تضمینی بودن این کالا اطمینان حاصل فرمایید.

خرید ارزان قیمت نوار چسب فلکس تیپ ضد آب flex tape
, , , , , , , , , , , , ,