خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن

خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن

فروشگاه اينترنتي » طبی و سلامت » خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن


بالش طبی برای دیسک گردن

یکی از بهترین نوع بالش طبی با کیفیت اورجینال به قیمت استثنایی برای عزیزانی که خواستار خواب آرام و بدون درد در گردن،ستون فقرات ،مفاصل هستند می توانند از بالش مموری پیلو ضدآرتروز ،ضد قارچ ،ضد خروپوف استفاده کنند.باخرید این محصول بی نظیر جزو کسانی باشید که سلامتی جسم و روح را ارج می نهند.

 

اکثر مردم بعد از یک روز پرکار و فعالیت روزانه به یک خواب آرام نیاز دارند تا برای فعالیت های روزمره خود نیرو و انرژی لازم را بدست بیاورند خواب راحت یک مقوله بسیار مهم و اساسی زندگی انسان هاست چون در سراسر ابعاد زندگی تاثیر مبرم دارد.

 

 

مطالعات بالینی نشان داده است که رشد هورمون های عصبی بدن در خواب اتفاق می افتد

و یک خواب راحت می تواند سلامتی بدن را تا حد زیادی تضمین کند.بسیاری از مشکلات خواب به خاطر ارتفاع و بزرگی بالشهاست که سر را به حالت خمیده قرار می دهد.علاوه براینکه بدخوابی و بی خوابی دچار عارضه ی گردن درد، پیچ رگ های گردن و ا حساس درد در ستون فقرات می شویم.اما ما راه حلی مدرن برای حل شدن تمام این مشکلات به شما پیشنهاد می دهیم:

 

 

بالش مموری پیلو از جنس مموری فوم با بافت نرمی که دارد از سر و گردن و ستون فقرات شما محافظت می کند.

 

مزایای دیگر  این بالش که  نسبت به بالش های دیگر دارد:

  • طراحی خاص این بالش مناسب سر و گردن شماست این بالش به راحتی فرم سر و گردن شما را به خود می گیرد و شما را از آسیب های جبران نشدنی محافظت می کند.و خوابی راحت به شما ارزانی می دهد.
  • این بالش ضد عرق بوده و محفظه هایی دارد که گردش هوای زیاد را برای تبادل گرمایی ایجاد می کند.و باعث می شود سر و گردن شما عرق نکند و باعث عدم تجمع میکروب ها می شود.
  •  خون به راحتی در ماهیچه ها و گردن شما گردش می کند و این باعث عدم پیچ خوردن رگ های گردن شما می شود.این بالش  راحتی را برای ستون فقرات شما به ارمغان می آورد.
  •   این محصول را سازمان فضایی ناسا ابداع کرده است و توسط چندین پزشک متخصص تایید و توصیه شده است و شما با اطمینان خاطر این محصول را استفاده کنید تا سلامتی بدن خود را تا حدودی تضمین کرده باشید.
  •  بالش طبی مموری پیلو دارای قالب ویسکوز می باشد که با قابلیت انعطافی که دارد فشار اضافی بدن را توزیع می کند.

قیمت بالش مموری پیلو:۳۱۰۰۰

خصوصیات بالش های مموری پیلوی اصل:

 

ساخته شده از فوم

ضدمیکروب،ضدقارچ،ضدآرتروز.

مناسب برای ستون فقرات،ماهیچه ها،گردن،و…

مناسب برای کودکان و بزرگسالان

محفظه حاوی پرهای کوچک برای تبادل هوا،و ضدتعریق سر و گردن

دارای قابلیت ویسکوز باقابلیت انعطاف پذیری

حاوی یک عدد بالش با روکش مخصوص

 

 

 

 

 توضیحات دیگر:

بالش آرتروز مموری پیلو به گونه ای طراحی و از فومی ساخته شده که در حین خواب دقیقا شکل گردن و سر شما را به خود گرفته و خوابی همراه با آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

دارای خاصیت ضد میکروب برای نظافت و بهداشت شخصی سر.

 

این بالش برای کسانی که در خواب خروپف می کنند بسیار مناسب است چون این بالش طوری طراحی شده است که بدن و سر را در حالت راست نگه داشته و از افتادن گردن و سر در حین خواب جلوگیری می کند.

 

خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن
, , , , , , , , , , ,