خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن

خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن

فروشگاه اينترنتي » طبی و سلامت » خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن


بالش طبی برای دیسک گردن

 

ساخته شده از فوم

ضدمیکروب،ضدقارچ،ضدآرتروز.

مناسب برای ستون فقرات،ماهیچه ها،گردن،و…

مناسب برای کودکان و بزرگسالان

محفظه حاوی پرهای کوچک برای تبادل هوا،و ضدتعریق سر و گردن

دارای قابلیت ویسکوز باقابلیت انعطاف پذیری

حاوی یک عدد بالش با روکش مخصوص

و…

 

اکثر مردم بعد از یک روز کار و فعالیت روزانه به یک خواب آرام نیاز دارند تا برای فعالیت های روزمره خود نیرو و انرژی لازم را بدست بیاورند خواب راحت یک مقوله بسیار مهم و اساسی زندگی انسان هاست چون در سراسر ابعاد زندگی تاثیر مبرم دارد.

 

 

مطالعات بالینی نشان داده است که رشد هورمون های عصبی بدن در خواب اتفاق می افتد

و یک خواب راحت می تواند سلامتی بدن را تا حد زیادی تضمین کند.بسیاری از مشکلات خواب به خاطر ارتفاع و بزرگی بالشهاست که سر را به حالت خمیده قرار می دهد.علاوه براینکه بدخوابی و بی خوابی دچار عارضه ی گردن درد، پیچ رگ های گردن و ا حساس درد در ستون فقرات می شویم.اما ما راه حلی مدرن برای حل شدن تمام این مشکلات به شما پیشنهاد می دهیم:

 

 

بالش مموری پیلو از جنس مموری فوم با بافت نرمی که دارد از سر و گردن و ستون فقرات شما محافظت می کند.

 

مزایای دیگر  این بالش که  نسبت به بالش های دیگر دارد:

  • طراحی خاص این بالش مناسب سر و گردن شماست این بالش به راحتی فرم سر و گردن شما را به خود می گیرد و شما را از آسیب های جبران نشدنی محافظت می کند.و خوابی راحت به شما ارزانی می دهد.
  • این بالش ضد عرق بوده و محفظه هایی دارد که گردش هوای زیاد را برای تبادل گرمایی ایجاد می کند.و باعث می شود سر و گردن شما عرق نکند و باعث عدم تجمع میکروب ها می شود.
  •  خون به راحتی در ماهیچه ها و گردن شما گردش می کند و این باعث عدم پیچ خوردن رگ های گردن شما می شود.این بالش  راحتی را برای ستون فقرات شما به ارمغان می آورد.
  •   این محصول را سازمان فضایی ناسا ابداع کرده است و توسط چندین پزشک متخصص تایید و توصیه شده است و شما با اطمینان خاطر این محصول را استفاده کنید تا سلامتی بدن خود را تا حدودی تضمین کرده باشید.
  •  بالش طبی مموری پیلو دارای قالب ویسکوز می باشد که با قابلیت انعطافی که دارد فشار اضافی بدن را توزیع می کند.

قیمت بالش مموری پیلو:۳۱۰۰۰

 

 توضیحات دیگر:

بالش آرتروز مموری پیلو به گونه ای طراحی و از فومی ساخته شده که در حین خواب دقیقا شکل گردن و سر شما را به خود گرفته و خوابی همراه با آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

دارای خاصیت ضد میکروب برای نظافت و بهداشت شخصی سر.

 

این بالش برای کسانی که در خواب خروپف می کنند بسیار مناسب است چون این بالش طوری طراحی شده است که بدن و سر را در حالت راست نگه داشته و از افتادن گردن و سر در حین خواب جلوگیری می کند.

 

خرید ارزان قیمت بالش طبی مموری پیلو برای دیسک گردن
, , , , , , , , , , ,