دستمال نانو – دستمال مخصوص شستن ماشین

دستمال نانو – دستمال مخصوص شستن ماشین

فروشگاه اينترنتي » دسته‌بندی نشده » دستمال نانو – دستمال مخصوص شستن ماشین


قیمت و خرید دستمال نانو:

دستمال نظافت نانو پد مخصوص ماشین (اتومبیل) شما بدون نیاز به مواد شوینده خود حاوی تمیزکنندگی  و درخشندگی بالا با کیفیت اصل به قیمت ارزان ،بهترین نوع دستمال جادویی نانو با فناوری علم نانو ساخته شده از هزاران تار و پود مقاوم با قدرت بالای آب گیری و بدون ایجاد لک و پرز روی شیشه ها و هر سطوح دیگر.

 

 

 نانوچیست:

 

قرن بیست و یکم دوران صنعت نانو است قرن نانو قرن سلامتی و کیفیت ،صرفه جویی ، است.با پیشرفت تکنولوژی. نانو ،ایده ای است که با معنی گسترده تری به علم و صنعت راه می یابد برای مثال اگر یک تارموی خود را به ده هزار تارتقسیم کنیم تار آنقدر ابعادش کوچکتر و ریزتر می شود که دیده نمی شود اما همان تاثیر و کیفیت خود را حفظ می کند.یا طلا را اگر به ذرات بسیار ریز که حتی دیده نشود تقسیم کنیم ولی همان طلا باقی می ماند و قابلیت های جدید دیگری به روی انسان ها با کمک تکنولوژی و فناوری نانو باز می کند.

نانو یعنی کیفیت، دوام،شکل پذیری ، مقاومت در مقیاس کوچک.

دستمال جادویی نانو:

دستمال نانو از تکنولوژی نانو مستثنی نیست میلیاردها تار در کنار هم به ابعادکوچکی که قابلیت های فوق العاده بالایی دارد و بسیار بادوام است.  دستمال نانو از جنس الیاف نرم برای سطوح مختلف به کار می برد دستمال نانو با قدرت جذب آب بسیار بالا،و خشک شدن زود هنگام بدون ایجاد لک روی سطوح.

دستمال نانو نظافت بی نیاز به مواد شوینده:

امر مهمی که در نظافت بدان توجه نمی کنیم  مواد شوینده هاست که حاوی مقدار زیادی مواد سمی و شیمیایی است  به جای این همه آسیب های خطرناک به بدن خود و اعضای خانواده می توانیم از دستمال حادویی نانو که نیازی به مواد شویند ندارد استفاده کنیم.

دستمال نظافت نانو به مواد شوینده نیازی ندارد و خود به تنهایی سطح مورد نظر شما را تمیز و شفاف می کند.این دستمال از بافت های بسیار ریز و بادوام ساخته شده است که آلودگی ها و غبار را به خود جذب می کند.

جذب بالایی که دستمال نانو دارد باعث شده بانوان از مواد شوینده استفاده نکنند و سلامتی خود و فرزندانشان  را به خطر نیندازند شما هم می توانید با سفارش و خرید این محصول روز ،به جمع بانوان خوش سلیقه بپیوندید.

قیمت:

۱۹۰۰۰

ارزانتر ازهمه جا

 

باخرید دستمال نانو نگران ایجاد لک و یا پرز روی سطوح تمیز شده نباشید و با یک حرکت درخشندگی و قدرت تمیزکنندگی دستمال نانو را خواهید دید و از نظافت و پاک شدن سریع با جذب تمام گرد وغبارها لذت خواهید برد.

دستمال نانو مخصوص ماشین:

همانگونه که به کیفیت نانو اشاره کردیم به جذب و قدرت درخشندگی بالای دستمال نانو نیز تاکید می کنیم چون از محصولی که ارائه می دهیم بسیار مطمئن هستیم و دراین فروشگاه جنس تقلبی یا کالاهای غیر اصل را به هیچ عنوان تایید نمی کنیم برای همین بهترین دستمال نانو را به شما پیشنهاد می دهیم دستمال نانو با پاک کنندگی خشک و یا خیس سریع می تواند داخل خودرو شمار را برق بیندازد این دستمال طوری ساخته شده است که تمام مواد  زائد و آلوده را به خود جذب می کند و از جابه جاشدن آلودگی و انتشار ویروس جلوگیری می کند.

با دستمال نانو مخصوص ماشین داشبور،فرمان ،و دنده ها،رینگ ،شیشه ها و دستگیرذه های ماشین را مثل روز اول دربیاورید…

 

 

 

توضیحات دیگر:

دستمال نانو به راحتی شسته می شود و می توانید به دلیل با دوام بودن سالیان سال از آن بهره ببرید و صرفه جویی در قرن حاضر یعنی کاربرد نانو در تمام محصولات.

دستمال نانو برای هرمنزلی لازم و ضروری است چون دیگر زمان حاضر نیاز به مراقبت بیشتری از فرزندانمان هستیم بیماری به راحتی از آلودگی ها و گرد و غبار وارد منزل می شود و ما با استفاده ی از مواد شوینده ها این آلودگی ها را تبدیل به مواد سمی می کنیم و همه روزه با آنها سروکارداریم و این مواد سمی در آرامش و سکوت به بدن ما نفوذ می کند.

 

 

 

مشخصات ،قیمت ،کیفیت محصول:

قیمت ارزان

جذب سریع آب

جذب آلودگی های روی سطح

عدم ایجاد پرز یا لک روی شیشه ها و سطوح مختلف

دستمال نانو مخثصوص ماشین و هر سطوح دیگر

عدم ایجاد حساسیت

پاک کننده سریع

بدون نیاز به مواد شوینده

کاربدی عالی در منزل ،محل کار،ماشین و…

خرید به قیمت زیر بازاربا کیفیت اصل

در رنگبندی دلخواه

      خرید اینترنتی دستمال نانو،دستمال جادویی و نظافت

 

 

 

دستمال نانو – دستمال مخصوص شستن ماشین
, , , , , , , , , , , ,